Summer of changes

Сумно прощатися з літом. Є так багато речей, за що я його так люблю і вже починаю рахувати дні до наступного. Не можу втриматись, аби не підбити якісь логічні підсумки, адже всілякі звіти/плани/списки моє все. 


Це літо було зовсім не типовим. Сказати, що воно було не легким – нічого не сказати. На фоні війни було дуже багато роботи, багато старань і копань в собі. Вперше за багато років без відпустки, але нею я готова абсолютно спокійно пожертвувати заради змін. Буває так, що нічого не відбувається, а потім усе одразу. Так і в мене, мої давні переживання та роздуми про роботу, про стосунки і про мій поступ в житті вилилися таким чином, що на сьогоднішній день усе кардинально змінилося. І признаюсь чесно, це те, що мені було потрібно.

Такі прості істини, як ніколи не зраджувати своїм мріям через страх перед змінами і невідомістю, та завжди бути відвертою з людьми і не тримати своїх переживань в собі - цього літа відкрились мені по-новому. Власне, я ризикнула це зробити і тепер попереду щось невідоме, але точно прекрасне! (мій оптимізм не зраджує мене)

У мене так багато планів і бажань, стільки хочеться навчитися нового, цим і займуся дощовими осінніми вечорами, а літо, воно ще буде. Буде все, що не встиглося цього року. І фестиваль, і справжній похід в гори, і намет зі спальником, і відпустка, і поцілунки теплими літніми ночами. Все буде. Як писав якось Зураб Аласанія - Будем жить! Лиш спочатку переможемо :)П.С. На останок залишаю тут трошки мого останнього дня літа 2014. З дитинства стараюсь проводжати його по-особливому. Goodbye summer!
last day of summer

last day of summer

last day of summer


2 коментарі:

 1. я просто залишу тут, як відчуття твого настрою..

  Завтра будет осень.
  Завтра будет звездно.
  Воздух станет свежим.
  Встречи будут реже.
  Завтра будет вечер.
  Завтра станет легче,
  Бог сошьет нам тучи
  На закат грядущий,
  Ангелы нам свяжут
  Листопадов пряжу.
  Завтра станет пусто.
  Завтра — это чувство.
  Завтра — запах вишни.
  Завтра станет тише.
  Завтра мы простимся.
  Завтра — это листья.
  Завтра нас догонит.
  Завтра — это кони.
  Завтра будет поздно.
  Завтра будет осень.
  {Аль Квотион}

  ВідповістиВидалити

 

Instagram photostream

VSCO GRID

VSCO Grid