5 unknown musicians I adore

Є у мене один пунктик щодо музики - я дуже люблю відкривати для себе маловідомих виконавців. Просто талановитих людей, які займаються музикою, бо це їхнє покликання. У них нема ні кліпів, ні студійних альбомів, а якщо є гарно заповнений профіль на soundcloud чи bandcamp, то це вже супер.
Таким виконавцям можна написати і подякувати за їхню творчість, а вони з великою радістю відкликаються і теж дякують, бо їм це приємно. Хіба ж не чудово? Колись я їх усіх запрошу в Україну і організую їм концерти :) Сподіваюсь до того часу у нас все буде добре, а люди будуть більше цінувати музику, в яку потрібно "вслухатися".Отже, дозвольте зробити Вам маленьке музичне відкриття. Якщо наші уявлення про прекрасне сходяться, то Вам обов'язково сподобається:

1. Julian Kruse 

(ambient, chillout, downtempo)

Про себе пише - chilled music producer from Hamburg (Germany), має лише 3 треки, які я просто обожнюю. Сподіваюсь, скоро будуть ще якісь роботи.


2. Mindthings

(ambient, chillout, downtempo, neoclassical)

Моя давня любов. Mindthings - це 23-річний Clément Peres, який живе і працює в моєму улюбленому Парижі. Він творить неймовірну музику, при чому досить плідно, бо у нього вже є купа альбомів та EP, ремікси на відомі композиції та саундтреки до фільмів.
На жаль, моєї улюбленої композиції нема на soundcloud, зате є ось тут. Є у нього такі треки, де треба очікувати на "той самий" момент, затримавши дихання.


3. Galactic Zond

(idm, ambient, piano)

Молодий хлопець з Росії, який має великий талант до гри на фортепіано. Більше нічого про нього не знаю.4. Ben Woods

(ambient, piano)

Студент з Великобританії, який записує свої роботи в університеті. Він описує свою музику як - experimental ambient piano music. Мій улюблений трек ось тут. Взагалі, я можу слухати таке вічно.

5. The watermark high

(chillwave, post-rock, experimental)

Музикант Paul van der Walt з Південної Африки пише про себе так - The Watermark High’s sound typically evolves around the marriage of acoustic & synthetic instruments, beats, field recordings & loops, to create evocative electronic sound collages. Гарно, правда? На жаль кількох моїх улюблених треків чомусь нема для прослуховування на soundcloud.Достойних виконавців є ще дуже багато і ми з Вами про них можемо навіть не здогадуватися. Мені здається дуже важливо знайти те, що тобі справді подобається, а не те, що тобі нав'язують медіа, чи навіть мода. Я завжди у пошуку, тож якщо Вам є що мені порадити, я буду дуже рада.


0 коментарі:

Дописати коментар

 

Instagram photostream

VSCO GRID

VSCO Grid