The 10 best albums of the autumn 2014


Осінь була надзвичайно багата на довгоочікувані релізи і, звичайно, я намагалася нічого не пропускати. Не можу втриматись, аби не скласти свій власний топ 10 найкращих музичних альбомів осені. Одразу попереджу, що він на 80% складається з електронної музики. Так вже вийшло, що вона захопила мене приблизно 3 роки тому і досі мені здається, що всі найцікавіші проекти зараз трапляються саме в такій музиці. Well, here we go:

1. ODESZA - In Return (2014)

Electronica / Future Beats / Chillwave (USA)

Дуже їх люблю, ще починаючи з першого альбому. Вони були як ковток свіжого повітря серед безлічі хіпстерських інді-гуртів, які нічого нового не робили. Як виявилось, вони вразили не тільки мене, а й ще кілька сотень тисяч людей, об'їздили з туром усі штати, а тепер вже й весь світ. Які молодці! Якщо Ви їх ніколи не слухали, то спробуйте спочатку перший альбом "Summer's Gone", він просто неперевершений.А ще, на них роблять пречудові мікси!
2. TV on the Radio - Seeds (2014) 

Art Rock / Synthpop / Experimental (USA)

Старі хороші TV on the Radio! Мабуть найвеселіший альбом в цій підбірці. Я вже думала, що з такими гуртами переважно все найкраще трапилось раніше, але ж ні, на диво аніскілечки не розчарували. 

3. Thom Yorke - Tomorrow's Modern Boxes (2014)

Electronic / Experimental / Art Rock / IDM (UK)

Тут без лишніх слів. Том Йорк для мене геній і його голос never enough. Те, що він "став більш електронним" мені навіть дуже і дуже подобається. Альбом з тих, які слухаються на одному подиху із закритими очима.
4. Onuka - Onuka (2014)

Electronica / Folktronic (Ukraine)

Ну хто б сумнівався, що Onuka опиниться тут :) Не знаючи, я ніколи б не повірила, що це український проект. Це наша несподіванка і гордість. Альбом очолив український чарт iTunes, тому це ще більше змушує Вас їх послухати.


5. Alt-J - This Is All Yours (2014)

Indie / Electronic / Experimental (UK)

З Alt-J у мене окрема любовна історія ще з 2012-го. Їхній перший альбом An Awesome Wave виграв тоді Mercury Prize як найкращий альбом того року, і посів особливе місце в моєму серці. Я слухала їх 2 роки майже на репіті і маю навіть компакт диск, бо такі альбоми хочеться зберігати. Тепер можете собі тільки уявити як я чекала цього альбому 2014-го. Ну... дочекалася, слухала, але вже не так багато, бо не на стільки зачепив. Перший альбом, мабуть, навіть їм самим вже не переплюнути. Але це Alt-J і вони для мене завжди будуть особливими. Чекаю на наступні роботи.


6. Arms and Sleepers - Swim Team (2014)

Electronica / Downtempo / Trip-Hop / Chillwave (USA) 

Мої любі 
Arms and Sleepers. Гурт з США, який чомусь дуже любить приїжджати в Україну, а я дуже люблю ходити їх слухати. Бувало, сиділа на концерті на підлозі, а бувало, що танцювала на повну :) Щоразу це чудовий час, а вони чудові люди. Новий альбом теж чудовий. Я вже так чекаю наступного концерту!7. Parra for Cuva - Majoure (2014)

Downtempo / Electronica / Beats (Germany)

Цього німецького виконавця я відкрила для себе лише цієї осені. Першим треком, який я почула був Unfold, він тоді мені сподобався з перших секунд. Це щось дуже легке і приємне, є з вокалом, є і без. Здається він ще зовсім не відомий, але я так навіть ще більше люблю :)
8. Lamb - Backspace Unwind (2014)

Downtempo / Trip-Hop / Electronic (UK)

Lamb великі молодці. Стільки років робити хороший тріп-хоп! Новий альбом цікавий і якісний. І звичайно ж, якщо Ви їх пам'ятаєте, то не пройдете повз.


9. Zes - Hindsight EP (2014)

Electronica / Bass / Chillwave / Beats (Netherlands)

Ще одне відкриття цієї осені, яким я дуже тішуся! Дуже цікавий голандець Zes, який приховує власне обличчя на своїх лайвах, аби люди менше звертали увагу на нього і більше вслухалися в музику. Щось в цьому є. Особисто мені дуже подобаються його треки, аж хочеться сказати йому - "чуєш, я справді вслухаюся!" :) Хоч це й не повноцінний лонгплей, а всього лиш EP, але він потрапляє в мій список. Суцільна новизна і прекрасність.

10. Ben Howard - I Forget Where We Were (2014)

Indie Folk / Acoustic / Singer-Songwriter (UK)

OK, на останок трішки приємного чоловічого вокалу. Ben Howard знає, як робити холодні вечори теплішими.
(Про обкладинку альбому він не довго думав :D)


Було ще дуже багато достойних альбомів, якими я заслуховувалась, сюди не вмістились Submotion Orchestra, Aphex TwinSBTRKT... Але цей пост має колись закінчитись :) Добре, що музика не закінчиться ніколи.

P.S. якщо я пропустила щось дуже варте уваги, please let me know! 


0 коментарі:

Дописати коментар

 

Instagram photostream

VSCO GRID

VSCO Grid