Vienna getaway

"Sometimes one day spent in a different place gives you more than ten years of life at home." - Anatole France

Кілька днів тому, сидячи пізно ввечері в готельному номері у Відні, мені так захотілось написати свої свіжі думки та враження, як я це колись завжди робила у livejournal. Я навіть почала писати, але була така втомлена, що просто заснула. Але все ж таки пора цьому блогу нарешті ожити, весна прийшла :)

Чи задумувались ви коли-небудь про те, як багато нам дають інші міста/країни/люди? І як важливо іноді зірватись з місця куди завгодно, не важливо чи то на інший материк чи в сусіднє село, на місяць чи на кілька годин? Усе, що трапляється з нами в дорозі насправді не згаяний час, а цінний досвід і те, що пізніше надихає, коли повертаєшся додому.

Я страшенно люблю дорогу, атмосферу аеропортів/вокзалів, і навіть звичайна кава завжди смакує мені більше десь на заправці. Мені здається, що є у цьому щось особливе. Випадкові люди і розмови, мабуть, зовсім не випадкові, іноді одна розмова з таксистом може викликати у тебе бажання жити в іншому місті...

Є таке влучне англійське слово "wanderlust". Так от, це відчуття не дає спокою, ні вдень ні вночі.Нижче поділюся своїми фотографіями одного чудового міста. Відень прекрасний і величний, стародавній і сучасний водночас, комфортний, самодостатній, і його зовсім не хочеться покидати. Мені як завжди сподобалось місто, яке не подобається моїм друзям, але "стосунки з містом", то мабуть дуже особисте.Vienna, I'll be back!0 коментарі:

Дописати коментар

 

Instagram photostream

VSCO GRID

VSCO Grid