My Summer Checklist


Пролетіло ще одне чудове літо. Я жодного разу сюди не написала, бо часу нудьгувати не було зовсім і мені це подобається. Сумувати за минулим не в моєму стилі, отож я підбиваю маленькі підсумки літа і з нетерпінням заглядаю у майбутню осінь. Нижче мій особистий summer checklist, подяка і підтвердження для самої себе, що жоден день літа не минув даремно. А ще, в самому кінці посту мій summer playlist, якщо комусь сумно без нової музики можете одразу вмикати :) 

1. Learn something new  ✔

Минулого літа я вивчала фотографію, цього літа – графічний дизайн і цифровий маркетинг. Усвідомлюю, що дізналась лише дуже маленьку частинку, але це зовсім не лякає, а навпаки додає наснаги.
Саме цей і наступний пункт мого списку totally made my summer. Та й, мабуть, весь 2015 рік загалом. Найважливішим для мене є сам факт – я нарешті вголос визнала, що це мені подобається і почала хоч щось робити. Історія з моїм самокопанням та пошуком дуже давня, але тепер мені здається, що все насправді набагато простіше. Просто потрібно зрушитись з місця і щось пробувати.
Хтось колись сказав – “The work you do while you procrastinate is probably the work you should be doing for the rest of your life.” Влучно, правда ж? Мені здається, дуже важливо зловити себе на тому, що насправді дуже подобається робити і рухатись в цьому напрямку. І тут мені пригадується ще одна фраза – “Do what you love, love what you do”. As simple as that.
Розповідь про навчання вартує окремого посту, але не сьогодні, бо зараз перший пункт плавно перетікає у другий…2. Find new career opportunities ✔

Якимось магічним чином усі обставини збіглися і ось я роблю те, що викликає у мене величезну цікавість, бажання і від чого отримуєш таку маленьку внутрішню сатисфакцію. Наша робота (професія/карєра) – це постійний поступ вперед, як і життя загалом. Коли розвиваєшся і змінюєшся, то відчуваєш, що життя прекрасне.
Такі банальності можна почути чи прочитати ледь не щодня, правда ж? Найбільший прикол у тому, що усі погоджуються, але далеко не усі щось роблять.

3. See the sea ✔

Без моря ніяк. Мені вистачає його побачити, вдихнути, помочити ноги і одразу стає добре. Скажу навіть, що холодне море, або море взимку мені подобається більше. Цього літа нас занесло до Північного моря у Гаазі і це був один з найщасливіших днів.


4. Fall in love with the Netherlands ✔

Нідерланди також заслуговують на окремий пост, у мене ще досі в чернетках є допис про моє знайомство з цією країною взимку, але щось ніяк не доходять руки. Якщо коротко, то я глибоко вражена красою цієї країни, її харизматичністю і доглянутістю. Кожен куточок, кожна вуличка, кожне місто чи село – все красиве! Я хочу повертатись туди знову і знову.


5. Fall asleep on the grass ✔

Це такий швидше кумедний пункт :) На його місці можна було написати, наприклад, сходити на пікнік, пограти у бадмінтон чи щось подібне. Ну а я заснула на травичці у Vondelpark в Амстердамі. Саме в такі моменти ти відчуваєш, що на вулиці літо.


6. Ride a bicycle ✔

Оскільки мені у Львові кататись страшно, то звичайно я виконала цей пункт в Голандії. Насправді кращого місця і не придумаєш.7. Go to the road trip to mountains ✔

Це обов’язковий пункт. І навіть не лише для літа, мені хочеться бачити гори у кожну пору року. Щось подібне  як з морем – просто побачити, просто поїхати на день-два, просто вдихнути і більш нічого не потрібно. Цього літа, поки Львів топився від спеки, у горах нас поливали дощі. Дощовик не врятував, але було весело :)

8. Discover new places ✔

Цього літа цей пункт пов’язаний з Нідерландами. Ми відкрили для себе нові райони Амстердаму (де, я впевнена, не ступала нога туриста), неймовірний Роттердам (мій фаворит), тихий Волендам , нікому не відомий Амстелвейн, а також Утрехт, на який ми виділили замало часу, або його зрозуміти. Також  я встигла заблукати в Хільверсумі, який здавався таким маленьким (насправді тільки здавався). Кожна нова місцина дарує незабутній досвід і я обожнюю літо за те, що воно дає нам найбільше можливостей, аби відкривати ці нові місця для себе.
9. Have a rest ✔

Лінивий літній відпочинок. Барбекю, вино, кавун :)


10. Fall in love even more ✔

Це коли тобі здається, що з кожним днем ти закохуєшся в людину ще більше.
Пречудові відчуття!


Усі пункти добросовісно done :) А що там Ваше літо?
На останок залишаю тут плейлист, який надихав мене літом. Можливо когось він надихне цієї осені. Enjoy!


0 коментарі:

Дописати коментар

 

Instagram photostream

VSCO GRID

VSCO Grid