Music of the Fall


"One good thing about music -
when it hits you, you feel no pain."

Восени завжди слухається більше музики, восени хочеться посумувати і подумати про важливі речі. Мені здається, нам усім потрібні такі періоди. Цю підбірку складати надзвичайно легко, адже це все те, що звучить день за днем в моїх навушниках. Насолоджуйтесь.

Sofie Letitre - Uncanny Valley (Electronic / Trip-Hop / Indie Pop, Netherlands, 2015)


Ця співачка з Нідерландів стала для мене відкриттям. Весь альбом на одній хвилі.
Улюблена пісня, яку я певний час слухала на повторі - Perfect Mistake. Мій улюблений момент - одразу після 02:32 секунди, хочеться закрити очі і зробити гучніше.Весь альбом представлений на Soundcloud для безкоштовного прослуховування:RHODES - Wishes (Indie pop, UK, 2015)


Дуже гарний і трохи сумний альбом безумовно талановитого хлопця з Великобританії. Багато хто, мабуть, знає його через відому пісню дуетом з Birdy, яка теж увійшла в його альбом. Одним словом - прекрасність.Ще один неймовірний трек (насправді так можна казати про кожен трек з альбому). Настрій цих пісень дуже особливий, але якщо він співпадає з Вашим настроєм в даний момент, то цих пісень неможливо наслухатись вдосталь.


Не можу втриматись, щоб не запостити сюде ще один трек. Такий більш піднесений та життєстверджуючий. Ну Ви вже здогадались, що мені дуже подобається його музика.Foals - What Went Down (Indie Rock, UK, 2015)

Неодмінно мушу згадати про Foals. І хоч тепер я не можу слухати багато інді-року, бо свого часу я його переслухала, все ж, Foals колись були моїм улюбленим гуртом (після Interpol, звичайно). Тому реліз їхнього новогу альбому - це для мене подія. Ось улюблені пісні з альбому:


Yppah - Tiny Pause (Electronic / Trip-Hop / IDM, USA, 2015)


Yppah  - найособливіший виконавець в моїй осінній підбірці. Все згадане вище в порівнянні з ним - попса :) Він робить електронну музику на стільки талановито та особливо на скільки це можливо. Дуже люблю його ще з 2012 року.
Один з улюблених треків нового альбому - Ocassional Magic. Все найкраще починається з 02:05.Весь новий альбом можна послухати тут.


Adele - Hello (Pop, UK, 2015)

Я піддалась мейнстріму і також полюбила нову пісню Adele, яка в перший же день після релізу побила кілька світових рекордів. Можливо я не повернусь до цієї пісні через кілька років, але все ж, вона стала моєю частинкою осені 2015.А що стало Вашим саундтреком осені?

0 коментарі:

Дописати коментар

 

Instagram photostream

VSCO GRID

VSCO Grid